ГоловнаПрофспілкаПрофспілка загону (основні задачі, контакти)
 Версія для друку

Основними задачами профспілки є:

Кількість членів профспілки загону складає більш ніж 470 чоловік. Крім поточних питань, які вирішує профспілка, основною є робота по вирішенню питань по спискам № 1 і № 2.

У лютому 2016 року на сайті Міністерства соціальної політики був розміщений проект Постанови «Про затвердження списків виробництв, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах». У даному проекті гірничорятувальники, які обслуговують підприємства, що видобувають руду, були відсутні. Профспілка вимушена стати на захист своїх членів, тому звертались та писали листи до: Міністерства соцполітики, Міністерства внутрішніх справ, Федерації профспілок України, Голови ДСНС України, Голови центрального комітету профспілок. Дана переписка триває і на теперішній час.

Також профспілка ДВГРЗ ДСНС України приймала активну участь у забезпеченні необхідною екіпіровкою команди нашого Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону у міжнародних змаганнях гірничорятувальників у місті Садбері, що у Канаді. Було надано матеріальну допомогу у вигляді: придбання костюмів, поясів, годинників та сувенірних виробів.

Члени профспілки ДВГРЗ ДСНС України щорічно виїжджають на відпочинок до турбаз, а також пляжів населених пунктів Залізний Порт та Кирилівка.

26 липня 2017 року відбулися загальні збори членів профспілки ДВГРЗ ДСНС України, на яких було переобрано склад профспілкового комітету та голову профспілки.

 

Профспілка ДВГРЗ ДСНС України

ГОЛОВА

Курділь

Володимир Миколайович

 

050-047-66-57

Заступник Голови

Куліш

Микола Петрович

 

098-240-21-14

 

 

 

 

 

Склад профкомітету

Власов
Сергій Леонідович

 

водій
Сьомого взводу

 

Курділь
Людмила Інжиївна

 

провідний інженер
Відділу МТП та ІЗ

секретар

 

Моренко
Євген Анатолійович

 

командир відділення Тринадцятого взводу

 

Тарасенко
Анатолій Іванович

командир
Дев’ятого взводу

 

Янум
Олександр Юрійович

начальник
Сектору ТК та ІТ

 

 

Склад ревізійної комісії

Клевець
Юрій Віленович

помічник командира Учбового взводу

 

 

Прядченко
Антон Вікторович

помічник командира
Другого взводу

 

 

Шалімов
Олександр Валерійович

 

командир
Четвертого взводу

 

 

 

    Твіт