ГоловнаОстанні новини9 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")

Опубліковано: 09.07.2020, 09:45

У Державному воєнізованому гірничорятувальному загоні ДСНС України продовжується програма переоснащення гірничорятувальних підрозділів сучасними респіраторами.

Керівництво загону, спільно з підприємствами-партнерами, придбали для гірничорятувальників нові ізолюючі регенеративні респіратори DEZEGA Р-30ЕX на стислому кисні, час захисної дії яких розраховано на 4 години.

Минулого тижня сучасні респіратори, розроблені інженерами компанії DEZEGA, отримали працівники сьомого взводу (м. Дніпрорудне), що обслуговують ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат".

До цього керівництво загону передало нові респіратори гірничорятувальникам оперативного взводу (м. Кривий Ріг).

Незважаючи на фінансову кризу, пов’язану з карантинними заходами через розповсюдження коронавірусної інфекції, деякі підприємства, що обслуговуються загоном, погодилися на додаткові фінансові вливання для придбання респіраторів з метою підвищення рівня безпеки гірничорятувальників під час виконання своїх обов’язків у непридатній для дихання атмосфері.

Одна з головних переваг нових пристроїв – наявність спеціальних сигналізаторів. Наприклад, при використанні респіратора без відкритого кисневого балона, а також при зниженні тиску в кисневому балоні до 5,5 Мпа, при якому необхідно припинити роботу і вийти з газонебезпечного місця, звучить звуковий сигнал.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
13 Серпня14:40 У Колумбії в гірничих виробках шахти застигнуто 4 людини
11 Серпня15:00 Командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор Євстратенко провів зустріч зі слухачами навчального взводу
10 Серпня14:27 У складі другого взводу ДВГРЗ ДСНС України відбулись тактичні навчання
24 Липня10:00 ДВГРЗ ДСНС України запрошує працівників до своєї команди
23 Липня14:51 Керівництво ДВГРЗ ДСНС України продовжує створювати умови для занять спортом у підрозділах загону (ВІДЕО)
23 Липня09:28 На території шламосховища ПрАТ «Полтавський ГЗК» відбулось спільне об’єктове тренування з цивільного захисту
Останні новини