ГоловнаОстанні новини2 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)

Опубліковано: 02.07.2020, 14:43

2 липня працівники десятого взводу Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України обстежили зливову каналізацію. Шукали закупорки та несанкціоновані врізки. Оглянули 150 метрів колектору, який не впорався з потоком води під час останніх двох злив. Об’єкт знаходиться на балансі комунального підприємства "ЕЛУ автодоріг".

"Його спроєктував Харківський дорожній інститут у 1956 році", – говорить головний інженер підприємства Павло Лаврєнтьєв. Розміри колектору два на два метри, але під час останніх дощів, зливова каналізація не впоралась із потоком води.

Аби спуститись на дно колектору, гірничорятувальники використовували спеціальні костюми хімічного захисту та ізолюючі респіратори закритого типу, щоб не знепритомніти від газів та каналізаційних випарів. Спускалися на страховці.

"Ми сьогодні обстежили приблизно 150 метрів. 50 метрів у бік Інгулу та 100 метрів – у бік лиману. Виявили врізки в каналізацію, яких немає на кресленнях", – розповів  командир відділення десятого взводу ДВГРЗ ДСНС України Володимир Хорошкевич.

"Чиї незаконні врізки, з’ясовуватимуть після повного огляду", – говорить начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя.

"Після завершення обстеження вираховуватимуть загальну вартість робіт з розчистки колектору. Ймовірно, – каже Олександр Герасіменя, – на виконання цих робіт проводитимуть тендер".

Загалом планують оглянути до 400 метрів зливової каналізації на предмет закупорки.


   
Останні новини
13 Серпня14:40 У Колумбії в гірничих виробках шахти застигнуто 4 людини
11 Серпня15:00 Командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор Євстратенко провів зустріч зі слухачами навчального взводу
10 Серпня14:27 У складі другого взводу ДВГРЗ ДСНС України відбулись тактичні навчання
24 Липня10:00 ДВГРЗ ДСНС України запрошує працівників до своєї команди
23 Липня14:51 Керівництво ДВГРЗ ДСНС України продовжує створювати умови для занять спортом у підрозділах загону (ВІДЕО)
23 Липня09:28 На території шламосховища ПрАТ «Полтавський ГЗК» відбулось спільне об’єктове тренування з цивільного захисту
Останні новини