ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2020р.
 Версія для друку

Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу

Опубліковано: 25.06.2020, 17:00

Сьогодні, 25 червня, командир Державного воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій провів зустріч з основними працівниками сьомого взводу (м. Дніпрорудне Запорізької області).

У ході зустрічі командир акцентував увагу присутніх на заходах щодо недопущення захворюваності працівників підрозділів ДВГРЗ ДСНС України коронавірусною інфекцією COVID-19, обговорив питання матеріально-технічного забезпечення та нагадав про основні завдання на 2020 рік.

Також у рамках візиту до Запорізької області керівництво ДВГРЗ ДСНС України на чолі із командиром провели робочу зустріч із адміністрацією ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат".

 


   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини