ГоловнаОстанні новини21 Червня, 2020р.
 Версія для друку

Привітання командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка до Дня медичного працівника

Опубліковано: 21.06.2020, 12:10

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем медичного працівника - зі святом, яке сьогодні разом з сотнями тисяч медиків з усієї країни відзначають й медичні працівники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України!

Професія медичного працівника залишається однією з найблагородніших у світі! Саме лікарям люди зобов'язані своєю появою на світ; у важкі хвилини медики допомагають долати хвороби, повертати надію і радість життя!

Професійні лікарі ДВГРЗ ДСНС України в найскладніших умовах надають допомогу шахтарям, захопленим аварією під землею. Дякую Вам за службу!

2020 рік для всіх нас - рік боротьби з небезпечною інфекцією. Отримуючи безцінний досвід у державних медичних установах, ви допомагаєте пацієнтам перемогти важкий недуг COVID-19, демонструючи високий професіоналізм, мужність і самовідданість, що заслуговують на визнання!

Бажаю довгих років життя, оптимізму і віри в майбутнє, удачі, добра і, звичайно, щоб кількість спусків дорівнювала кількості підйомів!

Зі святом!

Командир ДВГРЗ ДСНС України

Ігор ЄВСТРАТЕНКО

 


   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини