ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2020р.
 Версія для друку

На ім’я командира загону Ігора Євстратенка надійшов лист-подяка від керівництва ПрАТ "Суха Балка"

Опубліковано: 18.06.2020, 17:52

Сьогодні, 18 червня, на адресу командира Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України Ігора Євстратенка надійшов лист-подяка від в.о генерального директора ПрАТ "Суха Балка" Сергія Лопатіна.

У листі висловлюється подяка керівництву загону за підтримку і забезпечення постійної готовності прийти на допомогу для ліквідації аварії, а також надія на довгострокову і плідну співпрацю на довгі роки.

"Дякую за високу оцінку діяльності нашого колективу! Безумовно, це дуже важливий і потужний стимул для наших подальших зусиль, направлених на забезпечення безпеки праці робітників гірничодобувних підприємств при виконанні технологічних процесів", - сказав командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор ЄВСТРАТЕНКО.


   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини