ГоловнаОстанні новини12 Червня, 2020р.
 Версія для друку

У ДВГРЗ ДСНС України розпочато програму переоснащення підрозділів сучасними респіраторами

Опубліковано: 12.06.2020, 12:11

У Державному воєнізованому гірничорятувальному загоні ДСНС України стартувала велика програма переоснащення гірничорятувальних підрозділів сучасними респіраторами.

Керівництво загону, спільно з підприємствами-партнерами, придбали для гірничорятувальників нові ізолюючі регенеративні респіратори DEZEGA Р-30ЕX на стислому кисні, час захисної дії яких розраховано на 4 години.

Першими сучасні респіратори, розроблені інженерами компанії DEZEGA, отримали працівники оперативного взводу, що дислокується у Кривому Розі.

Незважаючи на фінансову кризу, пов’язану з карантинними заходами через розповсюдження коронавірусної інфекції, деякі підприємства, що обслуговуються загоном, погодилися на додаткові фінансові вливання для придбання респіраторів з метою підвищення рівня безпеки гірничорятувальників під час виконання своїх обов’язків у непридатній для дихання атмосфері.

Одна з головних переваг нових пристроїв – наявність спеціальних сигналізаторів. Наприклад, при використанні респіратора без відкритого кисневого балона, а також при зниженні тиску в кисневому балоні до 5,5 Мпа, при якому необхідно припинити роботу і вийти з газонебезпечного місця, звучить звуковий сигнал.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини