ГоловнаОстанні новини5 Червня, 2020р.
 Версія для друку

На адресу ДВГРЗ ДСНС України надійшов лист із вдячністю за виконану роботу від голови правління АТ "ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК"

Опубліковано: 05.06.2020, 15:37

На адресу командира Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України Ігора Євстратенка надійшов лист від голови правління АТ "ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК" Сергія Шуваєва зі словами вдячності за професійні дії водолазної групи загону під час проведення підводно-технічних робіт з ремонту донного клапана на гідротехнічній споруді водозабору.

"Правління Покровського ГЗК в особі Голови висловлює подяку водолазам Олександру Бєлиху та Роману Коновалову за сумлінну працю та високий рівень професійної підготовки....", - йдеться у листі.

Бути небайдужим, завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує, - наша щоденна робота, яку ми виконуємо не заради нагород та відзнак, а за покликом серця. Водночас, слова подяки, які надходять на нашу адресу, надають працівникам ДВГРЗ ДСНС України додаткове натхнення для подальшого професійного виконання своїх обов‘язків.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України


   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини