ГоловнаОстанні новини20 Травня, 2020р.
 Версія для друку

ТОВ "Миколаївський глиноземний завод": гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України провели тактичні навчання

Опубліковано: 20.05.2020, 14:52

Регулярно працівники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України проводять профілактичну роботу на промислових підприємствах щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підпорядкованих підрозділів до дій за призначенням.

Гірничорятувальники п’ятого взводу ДВГРЗ ДСНС України, що дислокується на території ТОВ "Миколаївський глиноземний завод", провели тактичні навчання на промисловому майданчику підприємства, у ході яких відпрацювали елементи взаємодії з персоналом заводу під час ліквідації різного роду надзвичайних подій, а також гасіння пожежі та евакуювання працівників ТОВ "МГЗ" із зони пожежі у безпечне місце.

За тактичним задумом, в побутовому приміщенні дільниці згущення виникла пожежа, яка могла розповсюдитись й на суміжні приміщення.

Підтримувати стійкий морально-психофізиологічний стан гірничорятувальника в постійній готовності до виконання своїх прямих обов’язків можливо лише за умови наполегливих тренувань та фізичних навантажень, адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДВГРЗ ДСНС України до дій за призначенням.


   
Останні новини
5 Червня15:37 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надійшов лист із вдячністю за виконану роботу від голови правління АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК"
3 Червня18:39 Працівники водолазної станції ДВГРЗ ДСНС України виконали аварійні роботи на ПАТ «Покровський ГЗК»
1 Червня09:56 На ПрАТ "Полтавський ГЗК" відбулось спільне об’єктове тренування
26 Травня09:22 У Миколаєві водолази ДВГРЗ ДСНС України очищують дно пляжу "Стрілка"
20 Травня14:52 ТОВ "Миколаївський глиноземний завод": гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України провели тактичні навчання
12 Травня15:35 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України готують миколаївські пляжі до літнього сезону
Останні новини