ГоловнаОстанні новини7 Травня, 2020р.
 Версія для друку

Взвод повітряно-депресійних зйомок ДВГРЗ ДСНС України

Опубліковано: 07.05.2020, 15:19

Взвод повітряно-депресійних зйомок Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України - єдиний підрозділ на території 5 промислових областей України (Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської та Миколаївської), який займається комплексом робіт по встановленню розподілу загальношахтної депресії гірничими виробками.

Повітряно-депресійна зйомка в шахтах проводиться з метою встановлення розподілу депресії по мережі виробок, визначення аеродинамічного опору окремих виробок (вузлів) та всієї шахти в цілому.

Дані, отримані при депресійній зйомці, дозволяють виявити «вузькі місця» у вентиляційній мережі, резерви та внести поправки в розрахункові схеми.

Комплекс робіт по встановленню розподілу загальношахтної депресії гірничими виробками проводиться для вирішення таких завдань:

До того ж, працівники взводу беруть участь у проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на підземних об’єктах, забезпечуючи різні режими вентиляції та виконують розрахунки і розробки рекомендацій з найбільш ефективних і безпечних способів ліквідації наслідків аварії; розробляють рекомендації щодо поліпшення провітрювання вентиляційних мереж на перспективний період розвитку; беруть участь у проектуванні вентиляції шахт; розраховують стійкість вентиляційних струменів у виробках під впливом теплової депресії під час пожежі, заходи із забезпечення сталого аварійного режиму провітрювання відповідно до ПЛА.

Також зазначимо, що фахівці взводу ПДЗ регулярно тренуються в киснево-дихальній апаратурі з метою напрацювання практичних навичок у поєднанні з теоретичною базою, що необхідно для якісного виконання службових обов’язків.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України


   
Останні новини
5 Червня15:37 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надійшов лист із вдячністю за виконану роботу від голови правління АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК"
3 Червня18:39 Працівники водолазної станції ДВГРЗ ДСНС України виконали аварійні роботи на ПАТ «Покровський ГЗК»
1 Червня09:56 На ПрАТ "Полтавський ГЗК" відбулось спільне об’єктове тренування
26 Травня09:22 У Миколаєві водолази ДВГРЗ ДСНС України очищують дно пляжу "Стрілка"
20 Травня14:52 ТОВ "Миколаївський глиноземний завод": гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України провели тактичні навчання
12 Травня15:35 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України готують миколаївські пляжі до літнього сезону
Останні новини