ГоловнаОстанні новини25 Березня, 2020р.
 Версія для друку

У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм

Опубліковано: 25.03.2020, 10:06

Відтепер у Дніпрорудному Запорізької області інформацію щодо дій населення на час оголошення загальнодержавного карантину можна буде почути двічі на день на вулицях міста.

З урахуванням того, що дисципліна і виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції, керівництво ПРАТ "Запорізький залізорудний комбінат" звернулося до адміністрації Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України з проханням забезпечити курсування спеціального автомобіля, обладнаного гучномовним пристроєм, для транслювання аудіозвернення із закликом дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню COVID-19.

Зобов'язання щодо покриття всіх витрат взяло на себе Приватне акціонерне товариство "Запорізький залізорудний комбінат".

У тексті аудіозвернення наполегливо рекомендується:


   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини