ГоловнаОстанні новини17 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування

Опубліковано: 17.03.2020, 12:12

Наприкінці минулого тижня об’єднана команда водолазів Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України, яка складається з гірничорятувальників другого взводу (м. Кривий Ріг) та десятого взводу (м. Миколаїв), пройшла дводенне тренування.

З метою напрацювання практичних навичок у поєднанні з теоретичною базою, гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснювали навчально-тренувальні занурення під воду в акваторії річки Інгулець, а також в умовах підземних гірничих виробок: на горизонті 865 м водолазна група обстежила пожежний резервуар технічної води та провела відеозапис стану водоперепускних патрубків.

Водолази приділяли особливу увагу вимогам «Єдиних правил безпеки на водолазних роботах», що є основою безпечної праці під водою.

До того ж, представники об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України мали можливість відпрацювати навички взаємодії при одночасному зануренні кількох водолазів під воду.


   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини