ГоловнаОстанні новини17 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування

Опубліковано: 17.03.2020, 12:12

Наприкінці минулого тижня об’єднана команда водолазів Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України, яка складається з гірничорятувальників другого взводу (м. Кривий Ріг) та десятого взводу (м. Миколаїв), пройшла дводенне тренування.

З метою напрацювання практичних навичок у поєднанні з теоретичною базою, гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснювали навчально-тренувальні занурення під воду в акваторії річки Інгулець, а також в умовах підземних гірничих виробок: на горизонті 865 м водолазна група обстежила пожежний резервуар технічної води та провела відеозапис стану водоперепускних патрубків.

Водолази приділяли особливу увагу вимогам «Єдиних правил безпеки на водолазних роботах», що є основою безпечної праці під водою.

До того ж, представники об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України мали можливість відпрацювати навички взаємодії при одночасному зануренні кількох водолазів під воду.


   
Останні новини
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
21 Червня12:10 Привітання командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка до Дня медичного працівника
Останні новини