ГоловнаОстанні новини20 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA

Опубліковано: 20.02.2020, 09:44

Керівництво команії DEZEGA – світового лідера в розробці і виробництві дихального обладнання із закритим контуром, звернулося до адміністрації Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України з пропозицією взяти участь у тестуванні своєї нової розробки - саморятівника 1PVM KS.

Крім того, помічник командира оперативного взводу ДВГРЗ ДСНС України Євген КОНОВАЛОВ продемонстрував порядок включення в саморятівник у навчальному відеоролику для іноземних працівників гірничо-металургійної та вугільної галузей.

1PVM KS – шахтний ізолюючий саморятівник на хімічно пов'язаному кисні з часом захисної дії 60 хвилин. Саморятівник застосовується для евакуації при аваріях в шахтах будь-якої категорії небезпеки, тунелях, а також в інших замкнутих просторах, де є ризик виникнення непридатної для дихання атмосфери.


   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини