ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу

Опубліковано: 19.02.2020, 14:56

Гірничорятувальники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України завжди самовіддано та ефективно виконують свій професійний обов’язок. Часто таке професійне завзяття не залишається поза увагою.

Сьогодні, 19 лютого, на адресу командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора ЄВСТРАТЕНКА від адміністрації Миколаївської загальноосвітньої школи №4 ім. Молчанова Б.І. надійшов лист зі словами вдячності за надану шефську допомогу в організації обрізки дерев на території навчального закладу. 

"Успішна реалізація цієї роботи була б неможлива без Вашої участі...", - йдеться у листі.

Крім того, за виконану гірничорятувальниками роботу на території школи командиру ДВГРЗ ДСНС України Ігору ЄВСТРАТЕНКУ надійшла подяка від депутата Миколаївської міської ради Сергія КАРЦЕВА за небайдужість та надану професійну допомогу.

Бути небайдужим, завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує, - наша щоденна робота, яку ми виконуємо не заради нагород та відзнак, а за покликом серця. Водночас, слова подяки, які надходять на нашу адресу, надають працівникам ДВГРЗ ДСНС України додаткове натхнення для подальшого професійного виконання своїх обов‘язків.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини