ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Представники ДВГРЗ ДСНС України стали учасниками міжнародної гірничорятувальної конференції у Колумбії IMRB 2019

Опубліковано: 14.09.2019, 18:14

Представники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України, орган управління якого знаходиться у Кривому Розі, взяли участь у всесвітній гірничорятувальній конференції IMRB 2019, яка проходила з 9-го по 14-те вересня 2019 року в Колумбії.

З 2003 року міжнародна гірничорятувальна організація IMRB проводить конференції в країнах по всьому світу. Вперше цей захід відбувся у країні Латинської Америки.

Експерти гірничорятувальної справи з усього світу зустрілись на майданчиках столиці країни - м. Богота.

Україну представили командир загону Ігор Евстратенко, перший заступник командира загону Роман Макарейко і помічник командира загону з оперативного реагування на НС Сергій Бицко.

Українці повноцінно влилися в найавторитетніший світовий клуб тих, хто приходить на допомогу під землею.

Захід дозволив всім учасникам обмінятися між собою досвідом та інноваціями ведення гірничорятувальних робіт, а також ознайомитися з досягненнями і новітніми розробками провідних компаній світу, діяльність яких пов'язана з гірничою промисловістю і гірничорятувальним обслуговуванням.

Найважливіша галузева міжнародна подія включала в себе наукову програму, практичні заняття та майстер-класи, відвідування галузевих об'єктів і екскурсії по визначних пам'ятках Колумбії.

IMRB 2019 - унікальний майданчик для обміну досвідом між експертами та професіоналами в області гірничорятувальних технологій всього світу.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини