ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Регулярні тренування забезпечують ефективні рятувальні дії під ліквідації надзвичайної ситуації

Опубліковано: 07.02.2020, 18:43

З метою вдосконалення знань і практичних навичок працівників гірничорятувального загону, а також взаємодії гірничорятувальників при ліквідації аварій, надзвичайних ситуацій та їх наслідків, адміністрація Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України регулярно проводить тактико-технічні навчання як на базі власних професійних навчальних центрів, так і на території потенційно-небезпечних об'єктів підприємств, які обслуговуються загоном.

Усі навчальні заходи рятувальників проходять в умовах, максимально наближених до реальних.

Сьогодні, 7 лютого, гірничорятувальники шостого взводу ДВГРЗ ДСНС України, сумісно з інженерно-технічними працівниками, аварійно-рятувальною службою та медико-санітарною частиною ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (м. Горішні Плавні Полтавської області) взяли участь у спільному об’єктовому тренуванні з цивільного захисту на тему: «Вибух газоповітряної суміші в замкнутому просторі під час експлуатації гаражу розморожування вагонів ЦВГП ПрАТ «Полтавський ГЗК».

За легендою навчань, у наслідок розгерметизації газового обладнання стався вибух газоповітряної суміші в гаражі розморожування вагонів. За попередньою інформацією, один з працівників не вийшов з аварійної дільниці. Працівники шостого взводу провели розвідку, знайшли постраждалого, надали йому домедичну допомогу, евакуювали у безпечну зону і передали медичним працівникам  МСЧ ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Гірничорятувальники п’ятого взводу ДВГРЗ ДСНС України, що дислокується на території ТОВ "Миколаївський глиноземний завод", провели тактичні навчання, у ході яких відпрацювали питання взаємодії з персоналом заводу під час ліквідації надзвичайної події, а також елементи встановлення перетинки в умовах непридатної для дихання атмосфери та сильної задимленості.

Тільки максимально близько до справжньої надзвичайної ситуації можна підготувати людей до небезпеки, яка підстерігає на гірничодобувних та гірничо-збагачувальних підприємствах. Тільки так можна навчити правильно діяти в екстремальних умовах. Щоб потім, коли рахунок йде на секунди, не зробити непоправних помилок.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини