ГоловнаОстанні новини6 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

На шахті "ім. Фрунзе" рудника "Суха Балка" проведена раптова навчальна тривога (+ВІДЕО)

Опубліковано: 06.02.2020, 14:59

6 лютого на шахті "ім. Фрунзе" рудника "Суха Балка", одному з провідних рудовидобувних підприємств в Україні, була організована і проведена раптова навчальна тривога з метою відпрацювання взаємодії при ліквідації надзвичайної ситуації між персоналом шахти й підрозділами Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України.

Захід організовано керівництвом рудника "Суха Балка" для відпрацювання як власних дій при можливому виникненні аварійної ситуації, так і для перевірки дій інженерно-технічного персоналу шахти та підрозділів гірничорятувального загону при ліквідації НС. У проведенні тривоги брали участь 2 відділення другого і третього взводів ДВГРЗ ДСНС України.

Відповідно до розробленого плану організації заходу, було визначено час "Ч" і місце передбачуваної аварії. За легендою, це була пожежа на горизонті ППШ 1210 метрів.

Гірничорятувальники відпрацювали навички в організації та керівництві гірничорятувальними роботами, а також елементи гасіння пожежі та надання необхідної домедичної допомоги умовним постраждалим.

За підсумками заходу керівництво рудника "Суха Балка" та ДВГРЗ ДСНС України позитивно відзначили професійні дії інженерно-технічних працівників шахти та працівників гірничорятувального загону.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України

    
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини