ГоловнаОстанні новини6 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

На шахті "ім. Фрунзе" рудника "Суха Балка" проведена раптова навчальна тривога (+ВІДЕО)

Опубліковано: 06.02.2020, 14:59

6 лютого на шахті "ім. Фрунзе" рудника "Суха Балка", одному з провідних рудовидобувних підприємств в Україні, була організована і проведена раптова навчальна тривога з метою відпрацювання взаємодії при ліквідації надзвичайної ситуації між персоналом шахти й підрозділами Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України.

Захід організовано керівництвом рудника "Суха Балка" для відпрацювання як власних дій при можливому виникненні аварійної ситуації, так і для перевірки дій інженерно-технічного персоналу шахти та підрозділів гірничорятувального загону при ліквідації НС. У проведенні тривоги брали участь 2 відділення другого і третього взводів ДВГРЗ ДСНС України.

Відповідно до розробленого плану організації заходу, було визначено час "Ч" і місце передбачуваної аварії. За легендою, це була пожежа на горизонті ППШ 1210 метрів.

Гірничорятувальники відпрацювали навички в організації та керівництві гірничорятувальними роботами, а також елементи гасіння пожежі та надання необхідної домедичної допомоги умовним постраждалим.

За підсумками заходу керівництво рудника "Суха Балка" та ДВГРЗ ДСНС України позитивно відзначили професійні дії інженерно-технічних працівників шахти та працівників гірничорятувального загону.

Пресслужба ДВГРЗ ДСНС України

    
Останні новини
21 Лютого15:13 У стінах ДВГРЗ відбулась зустріч гірничорятувальників з фахівцями ПрАТ "Суха Балка" та ДП "Інпромтех"
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
Останні новини