ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

До Кривого Рогу завітала делегація Служби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Грузії

Опубліковано: 25.11.2019, 17:15

м. Кривий Ріг

25 листопада до Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України завітала делегація Служби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Грузії на чолі з директором Департаменту цивільного захисту Грузії - Арчилом Кавтарадзе.

Захід відбувся під головуванням командира Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України Ігора Євстратенка.

На заході також були присутні: т.в.о. директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар, начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач, начальник Криворізького МУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Ігор Сутула.

Мета заходу: обмін досвідом з гірничорятувальної справи на гірничодобувних та гірничо-збагачувальних підприємствах.

Делегація колег з Грузії перебуватиме у Кривому Розі протягом 3-х днів. За цей термін керівництво ДВГРЗ ДСНС України планує ознайомити гостей з такими питаннями:   
Останні новини
9 Липня09:45 У ДВГРЗ ДСНС України продовжується програма переоснащення підрозділів сучасними респіраторами (ВІДЕО + сюжет ТРК "Рудана")
2 Липня14:43 У Миколаєві працівники ДВГРЗ ДСНС України обстежили зливову каналізацію (ВІДЕО)
2 Липня13:26 У М'янмі стався зсув грунту в кар'єрі. 113 людей загинуло (ВІДЕО)
2 Липня11:40 Постійні відпрацювання гірничорятувальниками дій за призначенням – запорука професіоналізму та оперативності працівників ДВГРЗ ДСНС України
25 Червня17:00 Відбулася робоча зустріч командира ДВГРЗ ДСНС України Ігора Євстратенка з основними працівниками сьомого взводу
23 Червня11:43 Водолазна група ДВГРЗ виконала технічні роботи на об’єкті ДП "Кривбасшахтозакриття" (+ВІДЕО)
Останні новини