ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Вітаємо з днем юриста України!

Опубліковано: 08.10.2019, 14:18

Двадцять два роки тому в календарі нашої країни з ініціативи Міністерства юстиції, Спілки юристів і Спілки адвокатів України з'явилось професійне свято - День юриста України.

Захист прав, свобод і законних інтересів громадян є першочерговим пріоритетом в житті. А коли в основі професійної діяльності лежать принципи верховенства права, законності, то можна сміливо заявити, що юрист - це не професія, юрист - це покликання.

Від щирого серця вітаю працівників відділу правової роботи ДВГРЗ ДСНС України з професійним святом! Побажати хочу непереможного здоров'я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості і найміцніших сил. Бажаю не знати помилок і невдач, втоми і безвиході. Нехай всі справи успішно фінішують, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій і любов.

Ігор ЄВСТРАТЕНКО - командир ДВГРЗ ДСНС України


   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини