ГоловнаОстанні новини4 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Група працівників ДВГРЗ ДСНС України завершила професійну підготовку за професією "Респіраторник"

Опубліковано: 04.10.2019, 17:08

Група працівників Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України на базі навчального взводу завершила професійну підготовку та успішно склала іспит за професією "Респіраторник".

Респіраторник гірничорятувального підрозділу рятує людей під час проведення аварійно-рятувальних робіт; надає домедичну допомогу постраждалим у разі нещасних випадків; здійснює роботи з ліквідації  аварій та наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; проводить моніторинг навколишнього середовища в газонебезпечних місцях при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; визначає рівень безпеки під час виконання та виконує газонебезпечні, вибухонебезпечні і газоелектрозварювальні роботи в приміщеннях, підвалах, колодязях, ємностях з використанням ізолюючих дихальних апаратів.

Навчальний підрозділ Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України має необхідні ліцензії Міністерства освіти і науки України для виконання професійно-технічного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини