ГоловнаОстанні новини4 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор Євстратенко зустрівся з молодими гірничорятувальниками

Опубліковано: 04.10.2019, 16:53

Іноді рятувати людей зі складних та аварійних ситуацій доводиться не тільки на землі, а й під землею. Наприклад, глибоко в шахтах, де гірники добувають корисні копалини. І тоді на допомогу шахтарям, що потрапили в біду, приходять гірничорятувальники. Професія респіраторника на сьогоднішній день є однією з найбільш небезпечних і ризикованих у всьому світі.

З метою ознайомлення з найскладнішими та неоднозначними завданнями гірничорятувальної служби, з якими може зіштовхнутися кожен оперативний працівник Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України, командир загону Ігор Євстратенко регулярно проводить зустрічі з новими працівниками - слухачами навчального взводу.

Така зустріч відбулась й цього тижня. Ігор Анатолійович розповів молодим гірничорятувальникам про плани та перспективи загону, підвів короткі підсумки діяльності на прикладі поточного року, а також наголосив, що керівництво та профспілка ДВГРЗ ДСНС України завжди удосконалюють умови праці та відпочинку для своїх працівників.

 


   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини