ГоловнаОстанні новини27 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

У виконкомі Криворізької міської ради нагородили причетних до організації фестивалю Industrial Fest 2019

Опубліковано: 27.09.2019, 16:10

26 вересня у виконкомі Криворізької міської ради відбулась церемонія нагородження всіх причетних до організації фестивалю індустріальної культури Industrial Fest 2019.

Міська влада відзначила внесок в організацію заходу всіх, хто був причетний: управління виконкому міської ради, гірничі підприємства, навчальні заклади тощо. У тому числі Подяку від міського голови Юрія ВІЛКУЛА за активну участь у фестивалі отримала адміністрація Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України.

У програмі фестивалю від ДВГРЗ ДСНС України 14 вересня були представлені зразки сучасної рятувальної техніки, медичний модуль з обладнанням для реанімації та домедичної допомоги постраждалим, альпіністське оснащення, спеціальний транспорт та розточно-наплавочний комплекс SIR MECCANICA WS2 COMPACT, який з 2019 року перебуває на балансі ремонтно-будівельної дільниці загону.

Самі організатори підвели підсумки роботи і врахували свої помилки для роботи в подальшому.

Міська влада наголосила, що організатори фестивалю відкриті для будь-яких корисних та цікавих пропозицій жителів міста для проведення 4-го фестивалю у 2020 році.


   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини