ГоловнаОстанні новини25 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Сьогодні свято у сміливих людей, які виконують небезпечну роботу

Опубліковано: 25.08.2019, 08:36

Сьогодні свято у сміливих людей, які виконують небезпечну роботу. Сьогодні День шахтаря!

Також своє професійне свято відзначають мужні люди, чия нелегка праця під землею – запорука безпеки працівників гірничодобувної промисловості.

У цей день приймають поздоровлення й гірничорятувальники України, для яких це свято має особливе значення.

Історія розвитку гірничорятувальної справи в Україні налічує більше ста років. За свою довгу історію гірничорятувальна служба пройшла довгий шлях від добровільних команд, які складалися з числа працівників шахт, до висококваліфікованих професіоналів – гірничорятувальників.

Наразі працівники ДВГРЗ ДСНС України забезпечують безпеку виробничих об'єктів, стійке функціонування яких є одним із пріоритетних напрямків розвитку економіки країни. Гірничорятувальні підрозділи ДВГРЗ рятують людей і надають необхідну медичну допомогу постраждалим шахтарям при надзвичайних ситуаціях, а також гасять пожежі та ліквідовують наслідки аварій, в тому числі в результаті вибухів, раптових викидів газу, обвалень гірничих виробок та ін.

Для надання домедичної допомоги постраждалим у кожному гірничорятувальному відділенні ДВГРЗ ДСНС України працюють рятувальники з профільною медичною освітою і багаторічним стажем роботи в лікувальних установах.

Шановні колеги, шановні партнери!

Ми бажаємо вам легких спусків і підйомів, будьте завжди дуже обережні і терплячі! Щастя вам, міцного здоров'я, успіхів й здійснення всіх планів. Дякую за тепло і світло, які завдяки вашій праці є в наших будинках!

Ігор Євстратенко – командир ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
21 Лютого15:13 У стінах ДВГРЗ відбулась зустріч гірничорятувальників з фахівцями ПрАТ "Суха Балка" та ДП "Інпромтех"
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
Останні новини