ГоловнаОстанні новини20 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

День відкритих дверей у ДВГРЗ ДСНС України (+ сюжет ТРК "Рудана")

Опубліковано: 20.08.2019, 16:56

Однією з найбільш ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями у питанні підбору претендентів на вакантні місця є проведення презентацій роботодавця безпосередньо на його території. 

20 серпня фахівцями Криворізького міськрайонного центру зайнятості був проведений день відкритих дверей на території управління Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України.

Учасниками заходу стали перший заступник командира ДВГРЗ ДСНС України Роман МАКАРЕЙКО, директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор ВОЗНЮК, помічник командира ДВГРЗ ДСНС України з питань роботи з персоналом Владислав СМОЛЯНОЙ та безробітні громадяни, які шукають роботу.

Під час заходу Роман МАКАРЕЙКО ознайомив гостей з історією започаткування гірничорятувальної справи на Криворіжжі та основною діяльністю загону сьогодні, Владислав СМОЛЯНОЙ розповів про захист соціально-економічних прав співробітників загону, а викладачі навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України Олег ФЕСИК та Сергій ПЕТРИШИН продемонстрували слухачам аварійно-рятувальний інструмент, обладнання для евакуації постраждалих та засоби колективного і індивідуального захисту, які гірничорятувальник використовує у своїй роботі.

"Сподіваюсь, що громадяни, які наразі перебувають на обліку у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості, зрозуміють, що робота у ДВГРЗ ДСНС України сьогодні - це шанс знайти місце з конкурентною заробітною платою, яка пристойно виглядає не тільки на всеукраїнському рівні, а навіть на рівні деяких європейських країн, куди сьогодні масово виїжджає молоде покоління", - зауважив директор Криворізького МЦЗ Ігор ВОЗНЮК.

Нагадаємо, що Гірничорятувальний загін ДСНС України запрошує професіоналів до своєї команди

Прес-служба ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини