ГоловнаОстанні новини14 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відбулася зустріч з представниками Гарвардської гуманітарної ініціативи

Опубліковано: 14.08.2019, 16:41

13 серпня в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відбулась зустріч з представниками Гарвардської гуманітарної ініціативи. До зустрічі були запрошені представники гуманітарної ініціативи, координатори проекту, представники відділу оборонного співробітництва Посольства США.

На заході був присутній заступник командира Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України Андрій Клюцковський.

Метою даної зустрічі стало проведення поглибленого тренінгу з реагування на виклики у сфері конфлікту та безпеки у східній Україні.

На зустрічі підіймались такі питання, як протидія агентам зброї масового ураження та новітні технології. Обговорювались питання співпраці, обміну досвідом та визначення шляхів надання гуманітарної допомоги підрозділам ДСНС за напрямком ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з впливом небезпечних хімічних речовин.   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини