ГоловнаОстанні новини21 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Гірничорятувальний загін ДСНС України запрошує професіоналів до своєї команди

Опубліковано: 21.08.2019, 16:18

Гірничорятувальний загін ДСНС України запрошує професіоналів до своєї команди.

Вакансії відкриті у Кривому Розі, Миколаєві, Кропивницькому, Горішніх Плавнях та ін.

Діяльність Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України полягає у ліквідації аварій та рятуванні людей на гірничих та інших потенційно-небезпечних підприємствах, які розташовані на території найбільших промислових областей України:

Наша організація пропонує своїм співробітникам повний соціальний пакет, щорічну та додаткову оплачувані відпустки, матеріальну допомогу на оздоровлення, винагороду за час безперервної роботи, щомісячні премії, оплачувані навчальні відпустки. Також є можливість отримання льготного стажу за Списком №1.

Графік роботи: доба через три. Можливість додаткового заробітку у вільний від роботи час.

Первинне навчання професії відбувається у власному навчальному підрозділі загону за рахунок роботодавця.

Показник середньої заробітної плати у загоні – більше 16 000 гривень.

Підрозділи ДВГРЗ ДСНС України забезпечують безпеку праці робітників при виконанні технологічних процесів, проводять підготовку підприємств до ліквідації можливих аварій, контролюють відповідність планів ліквідації аварій дійсному положенню, утримують у постійній готовності сили та засоби для ліквідації аварій і рятування людей.

З 2017 року ДВГРЗ ДСНС України входить у склад міжнародної організації гірничорятувальників IMRB, яка налічує 22 країни-члени.

Претенденти на відкриті вакансії за основним напрямком діяльності повинні бути придатні за станом здоров’я до роботи у киснево-дихальному апараті та мати стаж роботи на гірничо-металургійних підприємствах або відповідну освіту. Також вітається наявність додаткових професій (електрогазозварник, стропальник, електромонтер та ін).

Якщо ви хочете мати стабільну високооплачувану роботу з перспективами професійного та кар’єрного росту, звертайтеся за телефонами:

+38 096 344 04 64
+38 050 088 39 99.

 

 


   
Останні новини
20 Лютого09:44 Представники ДВГРЗ ДСНС України взяли участь у тестуванні саморятівника від компанії DEZEGA
19 Лютого14:56 На адресу ДВГРЗ ДСНС України надходять листи із вдячністю за виконану роботу
18 Лютого17:03 Фахівці навчального взводу ДВГРЗ ДСНС України завершили підготовку працівників за професією "Наповнювач балонів"
18 Лютого11:09 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
17 Лютого16:22 м. КРИВИЙ РІГ: педагогічний колектив КНВК №128 навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
14 Лютого15:12 Афганістан - пекучий біль і вічна пам’ять...
Останні новини