ГоловнаОстанні новини23 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

ВІДЕО: тактичне навчання підрозділів ДВГРЗ ДСНС України на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Опубліковано: 23.04.2019, 14:53

23 квітня на території вуглепідготовчого цеху коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулось комплексне тактичне навчання з відпрацювання дій підрозділів Державного воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій у разі виникнення вибуху та пожежі, яка виникла у наслідок вибуху вугільного пилу в бункері у будівлі при транспортуванні його по трубопроводу до циклонних пилеуловлювачів.

За тактичним задумом, в результаті вибуху вугільного пилу, ускладненого пожежею, у бункері при проведенні технологічного процесу виробництва сталося руйнування елементів будівлі та виникли осередки пожежі. Утворилися завали з елементів конструкцій, за якими опинилися 2 працівника металургійного підприємства. Через порушення міжповерхового перекриття, евакуація людей з верхніх поверхів неможлива. Працівники ПАТ «АМКР», які виконували роботи з фарбування стіни, отримали травми та зависли без свідомості. Також вибухом пошкоджено автомобіль, який перевозив рідкий хлор.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації були залучені працівники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України, 4 Державного пожежно-рятувального загону та аварійно-рятувальної служби ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України досконально відпрацювали взаємодію з іншими аварійно-рятувальними формуваннями, організацію пошуково-рятувальних робіт та підвищили власні професійні якості.

За ходом проведення навчань спостерігали перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький, командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор Євстратенко, начальник Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач, а також представники топ-менеджменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Відділ інформаційного забезпечення

ДВГРЗ ДСНС України   
Останні новини
25 Березня10:41 Тренування об’єднаної команди водолазів ДВГРЗ ДСНС України. Сюжет ТРК "Рудана"
25 Березня10:06 У Дніпрорудному курсує спеціальний автомобіль ДВГРЗ ДСНС України з гучномовним пристроєм
23 Березня10:14 В управлінні ДВГРЗ ДСНС України проводиться посилена робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників
19 Березня13:54 Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України здійснюють заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції
17 Березня12:12 Об’єднана команда водолазів ДВГРЗ ДСНС України пройшла дводенне тренування
13 Березня15:01 У програмі "РАКУРС" на ТРК "Рудана" взяв участь помічник командира ДВГРЗ ДСНС України Сергій БИЦКО
Останні новини