ГоловнаНадзвичайні події11 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Рудник «Суха Балка» побудував унікальний об'єкт - підземний медичний пункт

Опубліковано: 11.02.2020, 15:34

На горизонті 1210 м. шахти «ім. Фрунзе» рудника «Суха Балка» відкрили сучасний медпункт, будівництво якого почалося у жовтні 2019 року.

«Почали з монтажу металевого каркаса приміщення в гірничій виробці. Уже на нього кріпили панелі, стеклохолст і склошпалери. Для створення комфортних умов у кімнатах встановили теплу підлогу. Це був для нас перший подібний досвід. Результат перевищив усі очікування. Думаю, що такого медпункту в підземному Кривбасі більше немає» – зазначив т.в.о. генерального директора рудника «Суха Балка» Сергій Лопатін.

«Безпечна праця наших співробітників – один з головних пріоритетів групи DCH. Сьогодні ми міняємо підходи до організації та ведення виробництва, збільшуємо інвестиції і підвищуємо стандарти охорони праці. Якщо в 2018 році рудник «Суха Балка» направив близько 37 млн грн. на питання промислової безпеки, то в 2019 році інвестиції склали майже 44 млн грн.» – підкреслив на відкритті об'єкта генеральний директор керуючої компанії DCH Steel Віталій Баш.

Ознайомитися з комфортними умовами підземного медпункту вже встигли працівники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України під час проведення раптової навчальної тривоги на шахті «ім. Фрунзе». У підземному медпункті є все необхідне для надання першої домедичної допомоги постраждалим: анальгетики, портативний кардіограф-дефібрилятор, апарат для штучної вентиляції легенів, медичні працівники на цілодобовому чергуванні.   
Надзвичайні події
27 Лютого14:33 Сьогодні ПрАТ "Полтавський ГЗК" святкує 50-річний ювілей!
20 Лютого14:26 ПАТ "Кривбасзалізрудком" у січні скоротив видобуток руди на 13,3%
13 Лютого13:53 ПАТ "Інгулецький ГЗК": команда СК РЦПТ незабором поповниться унікальним мостовим краном
11 Лютого15:34 Рудник «Суха Балка» побудував унікальний об'єкт - підземний медичний пункт
Надзвичайні події