ГоловнаПро ДВГРЗДВГРЗ сьогодні
 Версія для друку

ДВГРЗ ДСНС України сьогодні

Діяльність Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій полягає, в першу чергу, у ліквідації аварій та рятуванні людей на гірничих та інших потенційно-небезпечних підприємствах, які розташовані на території найбільших промислових областей України – Дніпропетровської, Полтавської, Миколаївської, Кіровоградської та Запорізької. Підрозділи ДВГРЗ ДСНС України забезпечують безпеку праці робітників при виконанні технологічних процесів, проводять підготовку підприємств до ліквідації можливих аварій, контролюють відповідність планів ліквідації аварій дійсному положенню на об’єктах, що обслуговуються, утримують у постійній готовності сили та засоби для ліквідації аварій і рятування людей, здійснюючи постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування найбільш потужних і ведучих підприємств гірничо-металургійної галузі України.

ДВГРЗ ДСНС України тісно співпрацює з виконкомами міськрад у містах, де розташовані оперативні підрозділи загону. Міські та обласні влади добре знають, що наші гірничорятувальники можуть надати негайну та високопрофесійну допомогу мешканцям міст та регіонів і ліквідувати аварії місцевого, регіонального і загальнодержавного рівнів.

З 2017 року ДВГРЗ ДСНС України входить у склад міжнародної організації гірничорятувальників IMRB, яка налічує 22 країни-члени.

Сьогодні до структури ДВГРЗ ДСНС України входять: орган управління у місті Кривий Ріг, чотирнадцять оперативних гірничорятувальних взводів, відділ профілактично-виробничої діяльності, відділ повітряно-депресійних зйомок, газоаналітична лабораторія, ремонтно-механічна майстерня та учбовий воєнізований гірничорятувальний взвод.

Підрозділи загону розташовані у межах м. Кривого Рогу, м. Миколаєва, м. Кропивницький та селищах Кіровоградської області, м. Горішні Плавні Полтавської області, м. Дніпрорудне Запорізької області, м. Нікополь та м. Марганець Дніпропетровської області.

cnt01.JPG

    Твіт