У підрозділах ДВГРЗ ДСНС України протягом чотирьох днів проводилися курси з домедичної допомоги Basic Life Support

clock
14.05.2024 15:56

У підрозділах ДВГРЗ ДСНС України протягом чотирьох днів проводилися курси з домедичної допомоги Basic Life Support (Базова підтримка життя). 
Їх організували представники ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» — офіційного провайдера навчальних програм Європейської ради реанімації. Лекційний матеріал і багато практики — саме так були побудовані заняття з базових реанімаційних дій у дорослих. Обов’язковий елемент на кожному курсі — використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Моделювали різні надзвичайні ситуації, під час яких була потрібна невідкладна допомога постраждалому, та відпрацьовували алгоритм дій до моменту прибуття реанімаційної бригади. 
Також гірничорятувальники, відповідальні за медичний напрямок, отримали відповідні документи про успішне засвоєння навчального матеріалу. Тепер вони мають право на подальше навчання інших працівників загону, аварійно-рятувальних підрозділів та підприємств. 
Це надасть можливість готувати спеціалістів з домедичної допомоги на базі загону для більш ефективних та дієвих заходів під час надання домедичної допомоги постраждалому. Зазначимо, що даний курс — акредитований у Європі. Всі його учасники отримали сертифікати міжнародного зразка. 

001.JPG

002.JPG

003.JPG

004.JPG

005.JPG

006.JPG

007.JPG

008.JPG

009.JPG

010.JPG

011.JPG

012.JPG

013.JPG

014.JPG

015.JPG

016.JPG

Схожі матеріали