Контраст
Шрифт

ДВГРЗ ДСНС України сьогодні

ДВГРЗ ДСНС України сьогодні

Діяльність ДВГРЗ ДСНС України полягає, в першу чергу, у ліквідації надзвичайних ситуацій та порятунку людей на гірничих та інших потенційно-небезпечних підприємствах, які розташовані на території найбільших промислових областей України – Дніпропетровської, Полтавської, Миколаївської, Кіровоградської та Запорізької.

Загін входить до сфери управління ДСНС та є підрозділом центрального підпорядкування.

Підрозділи ДВГРЗ ДСНС України забезпечують безпеку праці робітників при виконанні технологічних процесів, проводять підготовку підприємств до ліквідації можливих аварій, контролюють відповідність планів ліквідації аварій дійсному положенню на об’єктах, що обслуговуються, утримують у постійній готовності сили та засоби для ліквідації аварій і рятування людей, здійснюючи постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування найбільш потужних і ведучих підприємств гірничо-металургійної галузі України.

ДВГРЗ ДСНС України тісно співпрацює з виконкомами міськрад у містах, де розташовані оперативні підрозділи загону. Обласні та міські ради добре знають, що гірничорятувальники можуть надати негайну та високопрофесійну допомогу мешканцям міст та регіонів і ліквідувати аварії місцевого, регіонального і державного рівнів.

З 2017 року ДВГРЗ ДСНС України входить у склад міжнародної організації гірничорятувальників IMRB, яка налічує 22 країни-члени.

 

cnt01.JPG