Контраст
Шрифт

Ґендерна діяльність

24+.jpg

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW),Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» 

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні гендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів. 

В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного!

Повідомити про випадки сексуальних домагань на робочому місці та прояв дискримінації у Державному воєнізованому гірничорятувальному загоні ДСНС України можна на електронну адресу [email protected]