ГоловнаГромадянамВакансії
 Версія для друку

Актуальні вакансії у ДВГРЗ ДСНС України

Детальніше - натисніть на вакансію

Респіраторник
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України проводить прийом на роботу за професією "Респіраторник".
Пріоритетним є стаж роботи кандидата на гірничо-металургійних підприємствах за провідними професіями або наявність відповідної освіти, придатність до роботи за станом здоров'я, а також наявність додаткових професій (електрогазозварник, стропальник, електромонтер та інші).
Заробітна плата: від 8000,0 грн.
Умови роботи: офіційне працевлаштування. Дотримання умов колективного договору. Повний соціальний пакет. Працівники забезпечуються всім необхідним відповідно до Закону України «Про охорону праці». Первинне навчання професії відбувається за рахунок підприємства в навчальному підрозділі ДВГРЗ ДСНС України. Працівникові даної професії після 35 років надається бронь від військової служби.
Графік роботи: День/Ніч/48.

З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
(050) 184-35-04 - Анатолій Миколайович; (0564) 26-19-30 - Відділ кадрів.
Начальник Сектору з охорони праці

Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України у місті Кривому Розі запрошує на постійну роботу начальника Сектору з охорони праці. Відбір претендентів на посаду відбувається на конкурсній основі.
Вимоги до кандидата:
вища освіта відповідного напряму підготовки, досвід роботи інженером з ОП не менше 2-х років, знання нормативних та законодавчих правових актів, знання методичних матеріалів з питань ОП, наявність посвідчення про присвоєння 4 групи з електробезпеки, досвід взаємодії з перевіряючими органами, володіння ПК та офісною технікою.
Службові обов’язки:
керувати роботою Сектору з ОП, надавати методичну допомогу керівникам структурних підрозділів загону з питань ОП, виконувати перевірки з питань ОП структурних підрозділів загону, розробляти нормативно-правові акти, пов’язані з функціонуванням системи управління ОП в загоні, розробляти документи, що стосуються ідентифікації об’єктів з підвищеною небезпекою, оформляти документи дозвільного характеру на виконання робіт підвищеної небезпеки.
Заробітна плата: від 5000,0 грн.
Умови роботи: офіційне працевлаштування з дотриманням норм українського законодавства. Дотримання умов колективного договору. Повний соціальний пакет. П’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (з 9:00 до 18:00).

З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
(0564) 26-19-30 - Відділ кадрів; (0564) 26-06-48 - приймальня командира загону.

 

    Твіт