ГоловнаГромадянамВакансії
 Версія для друку

Актуальні вакансії у ДВГРЗ ДСНС України

Детальніше - натисніть на вакансію

Рятувальник (гірничорятувальник)

Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України проводить прийом на роботу за професією "Рятувальник". Заробітня платня від 10 500 грн.

Вимоги: придатність до роботи за станом здоров'я; вітається наявність стажу роботи на гірничодобувних або металургійних підприємствах

Обов’язки: виконання гірничорятувальних робіт з ліквідації аварій та рятуванню людей у шахтах або на поверхні з використанням киснево-дихальної апаратури; участь у роботах по забезпеченню безпеки технологічних процесів на підприємствах, що обслуговуються загоном. 

Умови праці: щорічна та додаткова відпустка, допомога на оздоровлення, винагороди за час безперервної роботи, щомісячні премії, оплачуване навчання за рахунок Загону; можливість підвищення кваліфікації, умови для занять спортом, після 35 років надається бронь від військової служби.

З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
(097) 508-43-13 - Олена Володимирівна.
Водій автотранспортних засобів

Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України проводить прийом на роботу за професією
"Водій автотранспортних засобів". Заробітня платня від 8 500 грн.

Вимоги: придатність до роботи за станом здоров'я; посвідчення водія кат. В, С, D (E) та безперервного стажу водія не менше 2 років.

Обов’язки: несе відповідальність за збереження, справність закріпленої техніки; працює із засобами зв’язку в автомобілі. 

Умови праці: щорічна та додаткова відпустка, допомога на оздоровлення, винагороди за час безперервної роботи, щомісячні премії; можливість підвищення кваліфікації, умови для занять спортом, після 35 років надається бронь від військової служби.

З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
(050) 049-94-00 - Сергій Володимирович; (098) 310-11-55 - Іван Костянтинович.
Бухгалтер

Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України проводить прийом на роботу за професією 
"Бухгалтер-матеріаліст". Заробітня платня від 7 000 грн.

Вимоги: вік від 35 років, досвід роботи не менше 5 років.

Обов’язки: повинен знати постанови, розпорядження, накази, нормативні матеріали по проведенню бух.обліку, план та кореспонденцію рахунків; програми 1С 8 "Підприємство" та Exсel.

Умови праці: щорічна та додаткова відпустка, допомога на оздоровлення, винагороди за час безперервної роботи, щомісячні премії; можливість підвищення кваліфікації, умови для занять спортом, 5-денний робочий тиждень з 9.00 до 18.00, після 35 років надається бронь від військової служби.

З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
(097) 674-39-69 - Ніна Олексіївна.
    Твіт