ГоловнаПрес-центрПрес-релізи
 Версія для друку

Прес-релізи

На шахті "Гвардійська" ПАТ "Кривбасзалізрудком" стався нещасний випадок

12 травня 2018 року в Кривому Розі на шахті "Гвардійська" ПАТ "Кривбасзалізрудком" виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з нещасним випадком під час виконання трудових обов’язків.

Інформацію про це отримав оперативний черговий Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України від диспетчера шахти о 3 год. 31 хв.

О 3 год. 37 хвилин відділення гірничорятувальників Третього взводу загону прибули на горизонт шахти 1350 - 1330 метрів та виявили, що працівник підприємства 1984 р.н. впав у гірничу виробку породоперепускного підняттєвого шахти "Північна-Вентиляційна".

Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України за допомогою нош підняли тіло чоловіка на денну поверхню та передали працівникам ПАТ "Кривбасзалізрудком".

О 5 год. 10 хв. аварія була повністю ліквідована. (http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/817.html)

Ліквідація наслідків задимлення на шахті "Експлуатаційна" ПРАТ "Запорізький ЗРК"

8 березня 2018 року відділення Сьомого взводу Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України, за викликом диспетчера шахти "Експлуатаційна" ПРАТ "Запорізький залізорудний комбінат" - Радченка С.В., виїхали на ліквідацію наслідків задимлення, яке відбулося у вантажному стволі №2. Станом на 17 год. 30 хв. (8 беререзня 2018 року) аварія повністю ліквідована. Всі люди із загрозливих ділянок виведені на поверхню. (http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/731.html)

Офіційна інформація: тіло постраждалого працівника ТОВ "Індустріальні технології України" вилучено з-під завалу за допомогою рятувального та альпіністського оснащення

03 березня 2018 року, о 21 год. 26 хв. чотири відділення гірничорятувальників ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС України виїхали за викликом старшого зміни диспетчерів ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" на ліквідацію аварії, яка сталася о 21 год. 25 хв. у Конверторному цеху ПАТ "АМКР" (м. Кривий Ріг).

"На місці події було виявлено часткові обрушення перекриття конверторного блоку №1. Приблизна площа обрушення - 240 кв.м. Можливе знаходження під завалами підрядника ТОВ "Індустріальні технології України" - Миговича Віталія Олександровича, 1992 р.н.", - повідомляє Заступник командира ДВГРЗ ДСНС України - Володимир Гончаров. 

Після тривалих пошуків тіло постраждалого було вилучено з-під завалу за допомогою рятувального і альпіністського оснащення та передано начальнику Відділу охорони праці ТОВ "Індустріальні технології України".

До ліквідації надзвичайної ситуації було залучено 7 відділень гірничорятувальників ДВГРЗ ДСНС України. Організовано командний пункт. Всього на місці події працювали:

Аварія ліквідована о 13 год 30 хв. 04 березня 2018 року. (Оперативні фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/718.html)

Ліквідація пожежі на ПАТ "Покровський ГЗК" силами працівників ДВГРЗ ДСНС України

28 лютого 2018 року. 20 год. 10 хв. Два відділення Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України, у складі Восьмого та Дев’ятого взводів, виїхали за викликом Заступника голови правління з охорони праці ПАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» на ліквідацію аварії, яка сталася у місті Покров Дніпропетровської області, а саме у Чкаловському кар’єрі №2 ПАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат». З невідомих причин загорівся крокуючий екскаватор №9 роторного комплексу. По прибуттю на аварійну дільницю організовано командний пункт та виявлено, що постраждалих немає. Відділення приступили до гасіння пожежі зі сторони свіжого струменя повітря.
01 березня 2018 року. 00 год. 15 хв. За допомогою двох пожежних машин, вогнегасників та піску пожежу вдалося локалізувати, після чого гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України приступили до гасіння місць загоряння. Крім сил, залучених до ліквідації аварії по диспозиції, в готовність до виїзду були приведені чергові сили Оперативного взводу загону.
01 березня 2018 року. 06 год. 15 хв. Аварія повністю ліквідована.
07 год. 30 хв. Гірничорятувальники ДВГРЗ ДСНС України повернулися до місць дислокації. (Оперативні фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/709.html)

Акція "Чужих дітей не буває"

5 січня 2018 року, напередодні Святого вечора, до Органу управління ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС УКРАЇНИ (м. Кривий Ріг) завітали діти з Комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Криворізької міської ради. Так, до командира загону Ігора Євстратенка звернулася директор закладу з проханням надати автотранспорт для перевезення дітей у кінотеатр Мультиплекс, у якому небайдужі соціально-активні громадяни організували для них перегляд мультфільму "Фердінанд". Керівництво ДВГРЗ ДСНС України з радістю відгукнулося на пропозицію допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, любові та ласки. Крім того, після сеансу дітлахів запросили на полігон Оперативного взводу для демонстрації можливостей гірничорятувальників та вручення солодких подарунків на честь Різдва Христового. Присутні 36 дітей побачили у дії аварійно-рятувальне обладнання, засоби колективного та індивідуального захисту, а також отримали першу в житті практику користування вогнегасниками. Безперечно, перед великим християнським святом - Днем народження Ісуса Христа, крім подарунків, дітки отримали масу вражень від побаченого! Розраховуємо, що завдяки чуйності та милосердю небайдужих людей такі діти відчувають турботу про себе та сподіваємось, що справжня різдвяна казка подарує їм надію на краще майбутнє, наповнить їх серця душевним теплом та навчить бути такими, як "Фердінанд" - миролюбними та добродушними! (Фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/655.html; Відео: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Vi1/656.html)

105 років із дня заснування Гірничорятувальної служби Кривого Рогу

15 вересня 2017 року в Кривому Розі відбулись урочисті заходи з нагоди 105-ої річниці із дня заснування Гірничорятувальної служби на Криворіжжі. Зранку, на території органу управління ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС УКРАЇНИ пройшла церемонія нагородження працівників загону грамотами від адміністрації та вшанування пам’яті загиблих гірничорятувальників у 1978 році. Пізніше біля стадіону «Металург» були організовані масштабні тактико-технічні навчання рятувальників, у яких взяли участь 38 одиниць техніки та 160 працівників підрозділів ДСНС України. За легендою навчань на одному з криворізьких підприємств через порушення технологічного процесу при виготовленні продукції нібито стався вибух з частковим руйнуванням конструктивних елементів будівель. Вогнеборці та гірничорятувальники демонстрували свої дії у можливих надзвичайних ситуаціях. Основні зусилля рятувальники доклали до пошуку постраждалих під завалами як на верхніх поверхах висотних будівель, так і на землі, надання їм першої домедичної допомоги, евакуації в безпечні місця і передачі медикам. Всі дійства супроводжувалися спецефектами і звуковими сигналами. Потім для гостей свята провели виставку експонатів, приладів і предметів для порятунку людей у надзвичайних ситуаціях. Привітати гірничорятувальників з професійним святом та ювілеєм служби прийшли Міський голова Кривого Рогу - Юрій Вілкул, Заступник міського голови - Олександр Катриченко, Начальник Криворізького міського управління ДСНС - Ігор Сутула, Директор адміністративного департаменту ДСНС України - В’ячеслав Гончаров та інші почесні гості. Завершив святковий день урочистий концерт в ДК «Металургів» за участю міських творчих колективів, а також Заслуженої артистки України - Тетяни Піскарьової та Народного артиста України - Віктора Павліка. (Фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/512.html, http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/522.html, http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/523.html; Відео: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Vi1/476.html)

 

    Твіт