ГоловнаПрес-центрПрес-релізи
 Версія для друку

Прес-релізи

На першій у 2018 році службовій нараді керівних працівників ДВГРЗ ДСНС України було презентовано нове обладнання

30 січня 2018 року відбулась службова нарада керівних працівників ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС України у залі засідань Органу управління, що у м. Кривому Розі. Мета зустрічі – підведення підсумків роботи підрозділів та відділів загону за 2017 рік; постановка нових завдань від керівництва на 2018 рік. Традиційно, зі вступним словом перед керівниками підрозділів виступив командир загону – Ігор Євстратенко. Заступники та помічники командира загону, а також начальники відділів доповіли за напрямками діяльності протягом минулого року.
Крім цього, працівники загону ознайомились з новим придбанням, яке поставлено на баланс Оперативного взводу – каркасно-тентовим наметом для накриття мобільної аварійно-рятувальної лебідки та надувною тентовою палаткою, яка розрахована для розташування командного пункту на будь якій території підприємства, що обслуговується ДВГРЗ ДСНС України. Такий вид обладнання необхідний для підвищення ефективності дій гірничорятувальників при виконанні заходів з ліквідації аварії або надзвичайної ситуації. (Відео: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Vi1/687.html)

Акція "Чужих дітей не буває"

5 січня 2018 року, напередодні Святого вечора, до Органу управління ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС УКРАЇНИ (м. Кривий Ріг) завітали діти з Комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Криворізької міської ради. Так, до командира загону Ігора Євстратенка звернулася директор закладу з проханням надати автотранспорт для перевезення дітей у кінотеатр Мультиплекс, у якому небайдужі соціально-активні громадяни організували для них перегляд мультфільму "Фердінанд". Керівництво ДВГРЗ ДСНС України з радістю відгукнулося на пропозицію допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, любові та ласки. Крім того, після сеансу дітлахів запросили на полігон Оперативного взводу для демонстрації можливостей гірничорятувальників та вручення солодких подарунків на честь Різдва Христового. Присутні 36 дітей побачили у дії аварійно-рятувальне обладнання, засоби колективного та індивідуального захисту, а також отримали першу в житті практику користування вогнегасниками. Безперечно, перед великим християнським святом - Днем народження Ісуса Христа, крім подарунків, дітки отримали масу вражень від побаченого! Розраховуємо, що завдяки чуйності та милосердю небайдужих людей такі діти відчувають турботу про себе та сподіваємось, що справжня різдвяна казка подарує їм надію на краще майбутнє, наповнить їх серця душевним теплом та навчить бути такими, як "Фердінанд" - миролюбними та добродушними! (Фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/655.html; Відео: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Vi1/656.html)

105 років із дня заснування Гірничорятувальної служби Кривого Рогу

15 вересня 2017 року в Кривому Розі відбулись урочисті заходи з нагоди 105-ої річниці із дня заснування Гірничорятувальної служби на Криворіжжі. Зранку, на території органу управління ДЕРЖАВНОГО ВОЄНІЗОВАНОГО ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОГО) ЗАГОНУ ДСНС УКРАЇНИ пройшла церемонія нагородження працівників загону грамотами від адміністрації та вшанування пам’яті загиблих гірничорятувальників у 1978 році. Пізніше біля стадіону «Металург» були організовані масштабні тактико-технічні навчання рятувальників, у яких взяли участь 38 одиниць техніки та 160 працівників підрозділів ДСНС України. За легендою навчань на одному з криворізьких підприємств через порушення технологічного процесу при виготовленні продукції нібито стався вибух з частковим руйнуванням конструктивних елементів будівель. Вогнеборці та гірничорятувальники демонстрували свої дії у можливих надзвичайних ситуаціях. Основні зусилля рятувальники доклали до пошуку постраждалих під завалами як на верхніх поверхах висотних будівель, так і на землі, надання їм першої домедичної допомоги, евакуації в безпечні місця і передачі медикам. Всі дійства супроводжувалися спецефектами і звуковими сигналами. Потім для гостей свята провели виставку експонатів, приладів і предметів для порятунку людей у надзвичайних ситуаціях. Привітати гірничорятувальників з професійним святом та ювілеєм служби прийшли Міський голова Кривого Рогу - Юрій Вілкул, Заступник міського голови - Олександр Катриченко, Начальник Криворізького міського управління ДСНС - Ігор Сутула, Директор адміністративного департаменту ДСНС України - В’ячеслав Гончаров та інші почесні гості. Завершив святковий день урочистий концерт в ДК «Металургів» за участю міських творчих колективів, а також Заслуженої артистки України - Тетяни Піскарьової та Народного артиста України - Віктора Павліка. (Фото: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/512.html, http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/522.html, http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Mi1/523.html; Відео: http://dvgrz.dsns.gov.ua/ua/Vi1/476.html)

 

    Твіт