ГоловнаДіяльністьНаші партнери
 Версія для друку

Підприємства та об’єкти, які обслуговуються ДВГРЗ ДСНС України на підставі двосторонніх договорів на постійне і обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування

 

0001.png  001.jpg 002 — копия.jpg 004.jpg 07.png 08.gif 10.jpg 11.gif 12.png   13.jpg 14.png 17.png 18.jpg 19.png 20.jpg 21.png 22.jpg 23.jpg 26.jpg 28.png 32.jpg 36.jpeg 40.jpg 42.jpg 44.jpg 46.jpeg 47.gif 48.jpg

49.jpg 50.jpg 002.jpg

 

ПАТ «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ»

Найбільше підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 4 шахти з видобутку залізної руди, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області: «Родіна», «Октябрська», «Гвардійська» та «Тернівська».

ПрАТ «СУХА БАЛКА»

Підприємство спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 2 шахти з видобутку залізної руди, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області: «Ювілейна» та «ім. Фрунзе».

 ПрАТ «Інгулецький ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення та збагачення. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПАТ «Південний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та агломерації. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ПрАТ «Центральний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг, а також кар’єри у Кіровоградській області.

 ПрАТ «Північний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Гірничий департамент – видобуток залізної руди підземним та відкритим способами; переробка руди шляхом дроблення та збагачення. Металургійний комплекс –виробництво чавуну, сталі та прокату. Коксохімічне виробництво – переробка вугілля шляхом вловлювання, сіркоочищення та вироблення коксу. На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ДП «Східний ГЗК»

Підприємство з видобутку уранової руди підземним способом з подальшим її дробленням, сортуванням та збагаченням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 3 шахти з видобутку уранової руди: «Смолінська» (розташована в смт. Смоліне Кіровоградської області), «Новокостянтинівська» (розташована в с. Олексіївка Кіровоградської області), «Інгульська» (розташована в с. Неопалимівка Кіровоградської області). Основне виробництво: гідрометалургійний завод, що виробляє кінцевий продукт за технологією сірчано-кислотного збагачення уранової руди. Завод розташований у місті Жовті Води Дніпропетровської області. Також на ДП «Східний ГЗК» підрозділами ДВГРЗ обслуговуються й інші потенційно-небезпечні об’єкти.

 ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 ТОВ «Єристівський ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 2 шахти з видобутку залізної руди підземним способом, які розташовані у с. Мала Білозерка Запорізької області: «Експлуатаційна» та «Прохідницька». Також на ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» підрозділами загону обслуговуються інші потенційно-небезпечні об’єкти.

ПАТ «Марганецький ГЗК»

Підприємство з видобутку марганцевої руди підземним способом (шахти № 3-5; № 8; № 9-10; № 14-15) та відкритим способом (кар’єри Грушівський та Басанський) з подальшим її дробленням, сортуванням і збагачуванням (Грушівська збагачувальна фабрика та фабрика спробно-промислового хімічного збагачування). На ПАТ «Марганецький ГЗК» підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

ПАТ «Орджонікідзевський ГЗК»

Підприємство з видобутку марганцевої руди відкритим способом з подальшим її дробленням, сортуванням, збагачуванням та агломерацією. На підприємстві підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Покров (до 2016 р. Орджонікідзе) Дніпропетровської області.

ТОВ «Миколаївський глиноземний завод»

Підприємство з переробки глиноземної сировини з виробництвом двоокису алюмінію. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Миколаїв.

 Управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради

Об’єкти інфраструктури, підконтрольні управлінню з питань НС та ЦЗН у місті Миколаїв. Підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти установи.

 ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» ГЗК «Укрмеханобр»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом з подальшим її дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»

Підприємство з видобування нерудних корисних копалин та виробництва цементу у власному виробничому цеху. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг та Апостолівському районі Дніпропетровської області.

ДПП «Кривбаспромводопостачання»

Підприємство з забору, очищення, хлорування та постачання води на підприємства та населенню. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг, а також у Криворізькому та Апостолівському районах Дніпропетровської області.

 КП «Швидкісний трамвай»

Підприємство з перевезення населення міста Кривого Рогу на наземних ділянках та у підземних тунелях. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговується потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ТОВ «Восток-Руда»

На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговується 1 шахта «Нова» з видобутку залізної руди підземним способом та Цех переробки руд. Також на ТОВ «Восток-Руда» підрозділами загону обслуговуються й інші потенційно-небезпечні об’єкти. Підприємство розташоване у місті Жовті Води Дніпропетровської області.

ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром»

Підприємство з виготовлення, зберігання та розподілу промислових вибухових речовин. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ТОВ «Укрвибухтехнологія»

Підприємство з виготовлення, зберігання та розподілу промислових вибухових речовин. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ДП «Кривбасшахтозакриття»

Підприємство, що має у своєму складі гідротехнічну споруду – ставок-накопичувач шахтної води «балка Свистунова», який є природною улоговиною з накопичення, освітлення та скидання у річку Інгулець шахтної води. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ПАТ «Надєжда»

Підприємство з виготовлення харчової продукції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПП «Придніпровська паливно-енергетична компанія»

Підприємство з очищення шламових накопичувачів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПРАТ «ЦГЗК», ПРАТ «ПІВНГЗК» за допомогою земснарядів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПАТ «Київметробуд» Тунельний загін №7

Підприємство з будівництва підземних гірничих виробок. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПрАТ «БЛАСТКО»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПП «Техбудальянс»

Підприємство з очищення шламових накопичувачів ПАТ «Південний ГЗК» за допомогою земснарядів. На підприємстві підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 ПАТ «Новопавлівський гранітний карєр»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у селищі Кам’янське Нікопольського району Дніпропетровської області.

 ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»

Підприємство з використання азотно-кисневого комплексу. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ПрАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»

Підприємство з використання мазуту в котельних. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ВАТ «Первомайський карєр «Граніт»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Первомайськ Миколаївської області.

 ТОВ «Ландшафт»

Підприємство з переробки шламів ПАТ «Марганецький ГЗК» відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

ТОВ «Діорит»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 ПрАТ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»

Підприємство з використання нафто-насосної станції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ПрАТ «Нікопольський ремонтний завод»

Підприємство з ливарного виробництва та ремонту обладнання. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ТОВ «Вознесенська торгово-промислова компанія»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у смт. Олександрівка Миколаївської області.

ПАТ «ЮГ цемент» філія «Дікергофф Цемент Україна»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням, сортуванням та виробництвом цементу. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у смт. Ольшанське Миколаївської області.

ВАТ «Первомайський спеціалізований кар’єр»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Мічил Миколаївської області.

 ТОВ «Чарнокіт»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у Гайворонському районі Кіровоградської області.

ПАТ «АрселорМіттал Берислав»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Архангельське Херсонської області.

ВП «Знам’янський кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Суботці Кіровоградської області.

ВП «Адабаський кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Войнівка Кіровоградської області.

ПАТ «Криворізький суриковий завод»

Підприємство з виробництва лако-фарбової продукції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ТОВ «Виробниче об’єднання «ОСКАР»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 ПАТ «ЛІНДЕ ГАЗ Україна»

Підприємство з виробництва та зберігання кисню. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ПрАТ УМР «Гідроенергобуд»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Миколаїв.

 ПрАТ «МТС Україна»

Підприємство з надання послуг мобільного зв’язку. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

 

    Твіт