ГоловнаДіяльністьНаші партнери
 Версія для друку

ПЕРЕЛІК підприємств та об’єктів, які обслуговуються ДВГРЗ ДСНС України на підставі двосторонніх договорів на постійне і обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування потенційно небезпечних об’єктів (станом на 13.03.2017 року)

 

 

001.jpg

 

ПАТ «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ»

Найбільше підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 4 шахти з видобутку залізної руди, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області: «Родіна», «Октябрська», «Гвардійська» та «Тернівська».

 

002.jpg

ПрАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА»

Підприємство спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 2 шахти з видобутку залізної руди, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області: «Ювілейна» та «ім. Фрунзе».

 

0001.png

ПрАТ «Інгулецький ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення та збагачення. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

004.jpg

ПАТ «Південний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та агломерації. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

0002.png

ПрАТ «Центральний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг, а також кар’єри у Кіровоградській області.

 

0003.png

ПрАТ «Північний ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

07.png

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Гірничий департамент – видобуток залізної руди підземним та відкритим способами; переробка руди шляхом дроблення та збагачення. Металургійний комплекс –виробництво чавуну, сталі та прокату. Коксохімічне виробництво – переробка вугілля шляхом вловлювання, сіркоочищення та вироблення коксу. На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

08.gif

ДП «Східний ГЗК»

Підприємство з видобутку уранової руди підземним способом з подальшим її дробленням, сортуванням та збагаченням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 3 шахти з видобутку уранової руди: «Смолінська» (розташована в смт. Смоліне Кіровоградської області), «Новокостянтинівська» (розташована в с. Олексіївка Кіровоградської області), «Інгульська» (розташована в с. Неопалимівка Кіровоградської області). Основне виробництво: гідрометалургійний завод, що виробляє кінцевий продукт за технологією сірчано-кислотного збагачення уранової руди. Завод розташований у місті Жовті Води Дніпропетровської області. Також на ДП «Східний ГЗК» підрозділами ДВГРЗ обслуговуються й інші потенційно-небезпечні об’єкти.

 

09.jpg

ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом, її переробки шляхом дроблення, збагачення та виробництва окатишів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 

10.jpg

ТОВ «Єристівський ГЗК»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

11.gif

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються 2 шахти з видобутку залізної руди підземним способом, які розташовані у с. Мала Білозерка Запорізької області: «Експлуатаційна» та «Прохідницька». Також на ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» підрозділами загону обслуговуються інші потенційно-небезпечні об’єкти.

12.png

ПАТ «Марганецький ГЗК»

Підприємство з видобутку марганцевої руди підземним способом (шахти № 3-5; № 8; № 9-10; № 14-15) та відкритим способом (кар’єри Грушівський та Басанський) з подальшим її дробленням, сортуванням і збагачуванням (Грушівська збагачувальна фабрика та фабрика спробно-промислового хімічного збагачування). На ПАТ «Марганецький ГЗК» підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

13.jpg

ПАТ «Орджонікідзевський ГЗК»

Підприємство з видобутку марганцевої руди відкритим способом з подальшим її дробленням, сортуванням, збагачуванням та агломерацією. На підприємстві підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Покров (до 2016 р. Орджонікідзе) Дніпропетровської області.

14.png

ТОВ «Миколаївський глиноземний завод»

Підприємство з переробки глиноземної сировини з виробництвом двоокису алюмінію. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Миколаїв.

 

Управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради

Об’єкти інфраструктури, підконтрольні управлінню з питань НС та ЦЗН у місті Миколаїв. Підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти установи.

 

16.jpg

ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»

ГЗК «Укрмеханобр»

Підприємство з видобутку залізної руди відкритим способом з подальшим її дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

17.png

ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»

Підприємство з видобування нерудних корисних копалин та виробництва цементу у власному виробничому цеху. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг та Апостолівському районі Дніпропетровської області.

18.jpg

ДПП «Кривбаспромводопостачання»

Підприємство з забору, очищення, хлорування та постачання води на підприємства та населенню. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг, а також у Криворізькому та Апостолівському районах Дніпропетровської області.

 

19.png

КП «Швидкісний трамвай»

Підприємство з перевезення населення міста Кривого Рогу на наземних ділянках та у підземних тунелях. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговується потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

20.jpg

ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

21.png

ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

22.jpg

ТОВ «Восток-Руда»

На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговується 1 шахта «Нова» з видобутку залізної руди підземним способом та Цех переробки руд. Також на ТОВ «Восток-Руда» підрозділами загону обслуговуються й інші потенційно-небезпечні об’єкти. Підприємство розташоване у місті Жовті Води Дніпропетровської області.

23.jpg

ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром»

Підприємство з виготовлення, зберігання та розподілу промислових вибухових речовин. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

24.png

ТОВ «Укрвибухтехнологія»

Підприємство з виготовлення, зберігання та розподілу промислових вибухових речовин. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

ДП «Кривбасшахтозакриття»

Підприємство, що має у своєму складі гідротехнічну споруду – ставок-накопичувач шахтної води «балка Свистунова», який є природною улоговиною з накопичення, освітлення та скидання у річку Інгулець шахтної води. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

26.jpg

ПАТ «Надєжда»

Підприємство з виготовлення харчової продукції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

ПП «Придніпровська паливно-енергетична компанія»

Підприємство з очищення шламових накопичувачів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПРАТ «ЦГЗК», ПРАТ «ПІВНГЗК» за допомогою земснарядів. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

28.png

ПАТ «Київметробуд» Тунельний загін №7

Підприємство з будівництва підземних гірничих виробок. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

ПрАТ «БЛАСТКО»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

ПП «Техбудальянс»

Підприємство з очищення шламових накопичувачів ПАТ «Південний ГЗК» за допомогою земснарядів. На підприємстві підрозділами загону обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

 

ПАТ «Новопавлівський гранітний карєр»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у селищі Кам’янське Нікопольського району Дніпропетровської області.

 32.jpg

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»

Підприємство з використання азотно-кисневого комплексу. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, які розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

ПрАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»

Підприємство з використання мазуту в котельних. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

ВАТ «Первомайський карєр «Граніт»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Первомайськ Миколаївської області.

 

ТОВ «Ландшафт»

Підприємство з переробки шламів ПАТ «Марганецький ГЗК» відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

36.jpeg

ТОВ «Діорит»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 

ПрАТ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»

Підприємство з використання нафто-насосної станції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

ПрАТ «Нікопольський ремонтний завод»

Підприємство з ливарного виробництва та ремонту обладнання. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

ТОВ «Вознесенська торгово-промислова компанія»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у смт. Олександрівка Миколаївської області.

40.jpg

ПАТ «ЮГ цемент»

філія «Дікергофф Цемент Україна»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням, сортуванням та виробництвом цементу. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у смт. Ольшанське Миколаївської області.

ВАТ «Первомайський спеціалізований кар’єр»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Мічил Миколаївської області.

 

42.jpg

ТОВ «Чарнокіт»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у Гайворонському районі Кіровоградської області.

43.jpg

ПАТ «АрселорМіттал Берислав»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Архангельське Херсонської області.

44.jpg

ВП «Знам’янський кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Суботці Кіровоградської області.

45.jpg

ВП «Адабаський кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у с. Войнівка Кіровоградської області.

46.jpeg

ПАТ «Криворізький суриковий завод»

Підприємство з виробництва лако-фарбової продукції. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

47.gif

ТОВ «Виробниче об’єднання «ОСКАР»

Підприємство з виробництва труб. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Нікополь Дніпропетровської області.

 

48.jpg

 

ПАТ «ЛІНДЕ ГАЗ Україна»

Підприємство з виробництва та зберігання кисню. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

49.jpg

ПрАТ УМР «Гідроенергобуд»

Підприємство з видобутку нерудних корисних копалин відкритим способом з подальшим їх дробленням та сортуванням. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Миколаїв.

 

50.jpg

ПрАТ «МТС Україна»

Підприємство з надання послуг мобільного зв’язку. На підприємстві підрозділами ДВГРЗ обслуговуються потенційно-небезпечні об’єкти, розташовані у місті Марганець Дніпропетровської області.

 

    Твіт