ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

На базі Учбового взводу ДВГРЗ ДСНС України працівники ПрАТ "Інгулецький ГЗК" пройшли курс навчання за програмою "Виживання" (ВІДЕО, ФОТО)

Опубліковано: 24.10.2018, 17:03

24 жовтня викладачі Учбового взводу ДВГРЗ ДСНС України провели навчання посадових осіб ПРАТ "Ігулецький ГЗК" правилам користування саморятівниками, первинними засобами пожежогасіння, надання долікарської допомоги за програмою "Порядок дій працівників гірничих підприємств при виникненні аварій та надзвичайних ситуацій".

23 працівники Дробильної фабрики ПРАТ "Ігулецький ГЗК" прослухали теоретичний мінімум та побачили практичні навчання з первинного огляду постраждалого, підготовки його до транспортування, надання долікарської допомоги при раптовій зупинці серця та при кровотечі; знайомилися з технічними характеристиками та правилами використання порошкових та вуглекислотних вогнегасників, технічними характеристиками саморятівників Si-30 KS, а також пройшли тренування з включення у саморятівники в умовах задимленості у спеціально облаштованій навчальній шахті. 

Для задимлення виробок застосовується генератор спеціального диму, який абсолютно нешкідливий для організму людини.   
Останні новини
16 Листопада15:30 м. Дніпрорудне Запорізької області: гірничорятувальники Сьомого взводу ДВГРЗ ДСНС України провели практичні заняття для працівників ПРАТ "Запорізький ЗРК"
16 Листопада10:59 В Учбовому взводі ДВГРЗ ДСНС України працівники загону завершили навчання за професією "Респіраторник"
15 Листопада09:35 На крок ближче до центру землі: на шахті "ім. Фрунзе" введено в експлуатацію новий горизонт
12 Листопада09:22 Учбовий взвод ДВГРЗ ДСНС України в реєстрі ЄДЕБО. Репортаж ТРК "Рудана"
8 Листопада19:16 Нещасний випадок на шахті "Ювілейна"
6 Листопада15:29 Учбовий взвод ДВГРЗ ДСНС України отримав статус закладу професійно-технічної освіти
5 Листопада14:22 На ПРАТ "Південний ГЗК" модернізують секції збагачувальних фабрик
1 Листопада16:18 Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб ДП "Східний ГЗК"
28 Жовтня09:31 Привітання автотранспортників ДВГРЗ ДСНС України з професійним святом!
26 Жовтня14:51 Планова нарада керівників підпорядкованих підрозділів ДВГРЗ ДСНС України
26 Жовтня11:38 Інженерно-технічні працівники ТОВ "DEZEGA HOLDING Ukraine" закінчили навчання на базі навчального підрозділу ДВГРЗ ДСНС України
26 Жовтня11:17 м. Нікополь: на ТОВ "ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ" проведене спільне об’єктове тренування за участю Дев’ятого взводу ДВГРЗ ДСНС України
Останні новини