ГоловнаОстанні новини5 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

На ПРАТ "Південний ГЗК" модернізують секції збагачувальних фабрик

Опубліковано: 05.11.2018, 14:22

На ПРАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" виконали капітальний ремонт третьої та четвертої технологічних секцій на збагачувальній фабриці №1. На підприємстві стверджують, що модернізація дозволить випускати більш якісний концентрат, а також значно поліпшить умови праці для своїх фахівців.

До того ж, з метою виготовлення продукції з підвищеним вмістом заліза, на секціях рудо-збагачувальної фабрики вже вдосконалили схему збагачення залізної руди, а саме ввели додаткову стадію контрольної класифікації, встановили сучасне обладнання - більш продуктивні сепаратори, високоефективні гідроциклони компанії Multotec, модернізовані вакуум-фільтри.

Модернізація збагачувальних фабрик на комбінаті проходить поетапно. У підрозділах проводять повну заміну технологічного обладнання, оновлюють плити перекриттів і несучі конструкції на всіх технологічних ділянках. На перевантажувальних пунктах встановлюють нові системи аспірації, за рахунок чого фільтри працюють ефективніше.

Костянтин Федін, генеральний директор ПРАТ "Південний ГЗК", підприємства-партнера ДВГРЗ ДСНС України, підкреслив, що масштабне переобладнання суттєво сприяє безаварійній роботі персоналу комбінату.


   
Останні новини
16 Листопада15:30 м. Дніпрорудне Запорізької області: гірничорятувальники Сьомого взводу ДВГРЗ ДСНС України провели практичні заняття для працівників ПРАТ "Запорізький ЗРК"
16 Листопада10:59 В Учбовому взводі ДВГРЗ ДСНС України працівники загону завершили навчання за професією "Респіраторник"
15 Листопада09:35 На крок ближче до центру землі: на шахті "ім. Фрунзе" введено в експлуатацію новий горизонт
12 Листопада09:22 Учбовий взвод ДВГРЗ ДСНС України в реєстрі ЄДЕБО. Репортаж ТРК "Рудана"
8 Листопада19:16 Нещасний випадок на шахті "Ювілейна"
6 Листопада15:29 Учбовий взвод ДВГРЗ ДСНС України отримав статус закладу професійно-технічної освіти
5 Листопада14:22 На ПРАТ "Південний ГЗК" модернізують секції збагачувальних фабрик
1 Листопада16:18 Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб ДП "Східний ГЗК"
28 Жовтня09:31 Привітання автотранспортників ДВГРЗ ДСНС України з професійним святом!
26 Жовтня14:51 Планова нарада керівників підпорядкованих підрозділів ДВГРЗ ДСНС України
26 Жовтня11:38 Інженерно-технічні працівники ТОВ "DEZEGA HOLDING Ukraine" закінчили навчання на базі навчального підрозділу ДВГРЗ ДСНС України
26 Жовтня11:17 м. Нікополь: на ТОВ "ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ" проведене спільне об’єктове тренування за участю Дев’ятого взводу ДВГРЗ ДСНС України
Останні новини